Pozycjonowanie SEO

Zwiększ ruch z wyników wyszukiwania - uzyskaj więcej potencjalnych klientów na stronie przez wyświetlanie się na większej liczbie haseł i wyższym pozycjom w Google.

Skontaktuj się

Schemat działania

1

Audyt SEO

Sprawdzimy serwis od strony technicznej, wskazując konkretne błędy na stronie, możliwe poprawki oraz ocenimy jak wpływają na pozycję w wynikach wyszukiwania. Sprawdzimy jak wygląda obecny ruch, jak prezentuje się na tle konkurencji oraz jakie są szanse na rozwój.
Nakreślimy plan działania na najbliższe miesiące - pod kątem technicznym strony, treści oraz słów kluczowych oraz linkowania.
2

Tworzenie treści, zmiany na stronie oraz linkbuilding

Dzięki naszemu zespołowi kreatywnemu, przygotujemy dla Ciebie oryginalne i atrakcyjne treści, które zachwycą Twoich klientów i zwiększą zainteresowanie Twoją marką. Z wykorzystaniem autorskiego narzędzia CatContent.pl możliwa jest półautomatyczna generacja treści, do tekstów specjalistycznych współpracujemy z copywriterami z wybranych branż. Zapewnimy rozwój linków prowadzących do strony i zrealizujemy plan content i linkbuildingowy.
Wskazówki techniczne z audytu SEO mogą zostać przesłane do wewnętrznego działu po stronie klienta lub do zewnętrznej firmy obsługującej ale poprawki mogą być również wprowadzone przez nasz zespół.
3

Raportowanie i monitoring

Na koniec miesiąca zostanie przeprowadzone ponowne sprawdzenie pozycji, zrewidowany zostanie plan na kolejne miesiące a wyniki zostają przesłane wraz z omówieniem w formie dashboardu z komentarzami.
Wyniki mogą być śledzone w czasie rzeczywistym dzięki wykorzystaniu narzędzi Looker Studio (dawniej Google Data Studio) oraz Ahrefs i Search Console.
Możliwe jest ciągłe monitorowanie pozycji, widoczności w Google na wybranych frazach oraz wielkości ruchu.

Pobierz ebook - przewodnik SEO dla początkujących

Usługi 360 - cały marketing internetowy w jednym miejscu

Budowa stron i Landing Page

Budowa oraz utrzymanie stron opartych o WordPress. Budowa i optymalizacja landing page z wykorzystaniem Landingi.pl.

Analityka

Tworzenie dashboardów, inteligentnych powiadomień o aktywności użytkowników. Analizy Social Mediów, konkurencji, odwiedzin na stronie. Optymalizacja konwersji, analiza UX, optymalizacja ścieżek użytkownika. Tworzenie raportów rynkowych.

Outsourcing Marketingu

Brakuje Ci czasu, zasobów lub doświadczenia, by zbudować solidne i skuteczne działania marketingowe? Zapewnimy lepiej prowadzone działania niż wewnętrzny dział marketingu przy jednoczesnej oszczędności środków i większej elastyczności

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 2.

Kontakt dla klientów


[email protected]

NIP 9521952400 | REGON 369843190

Kontakt dla współpracy

tel 505 109 706

[email protected]

Biuro

Zaopatrzenie, rekrutacja, faktury

[email protected]

Certyfikowani Specjaliści